Кизиќ ја спушти ролетната, но Вардар ја испушти победата во последната секунда

Одлично издание на младиот македонски голман кој мечот го заврши со 12 интервенции

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *