Кларксон дефинитивно е џезер – Јута му плати 52 милиони долари за 4 години

Една од најдобрите резерви во НБА лигата остана во клубот за кој настапуваше, а ќе има годишна плата од 13 милиони евра

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *