Клоп од прв ред го гледа Тотенхем како „гази“ во ФА Купот (фото+видео)

Неочекуван гостин се појави на „Розет парк“ стадионот кој се наоѓа во близина на Ливерпул

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *