Клоп откри кој играч го „спасил“ Ливерпул во победата над Челзи

Освен стрелците на двата гола, германскиот стратег посочи уште еден играч.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *