Клубовите во Италија се против предлогот за плејоф и плејаут

Не сакаат само еден меч да решава кој ќе биде првак и кој ќе испаѓа.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *