Кобни пет секунди за Вардар – Петерсен и Елверум беа миленици на среќата (Видео)

Кизиќ бранеше одлично, имаше 12 фатени топки, но во самиот финиш не успеа да ја сочува победата на Вардар

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *