Кочов: Оваа победа треба да ја заборавиме, нема да ни биде лесно в четврток

Тренерот на МЗТ смета дека тимот бил под притисок и затоа утнале доста отворени шутеви.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *