Кочов: Велат дека МЗТ е фаворит, но нема да ни биде лесно

Македонскиот кошаркарски првак вечерва стартува со атак на висок пласман во АБА 2 лигата.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *