Кога ќе фатиш 7+ на полувреме, потоа е лесно за добивка (Фото)

Можеби понудата е мала, но стрелците се расположени за голови.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *