Кој е тенисерот што ги загубил сите полуфинални дуели, а сепак има титула?

И во тенисот има неверојатни работи.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *