Кој најмногу може да профитира ако Вардар не добие лиценца за настап во Европа?

Во понеделник е закажан состанок на клубовите од Првата фудбалска лига

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *