Кој очекуваше – Двајт Хауард е најпрецизен тројкаш во НБА-лигата (Видео)

Човекот што тешко погодуваше слободни фрлања, сега има најдобар процент за три поени во најсилната лига на светот.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *