Кокинакис до Ѓоковиќ: Скина мускул и закрепна за два дена? Научи ме како!

Српскиот тенисер не е популарен меѓу Грците кои играат за Австралија, Кирјос не е единствен во критиките.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *