Конечно падна Америка, пораз и скрои Панама (Видео)

По долга серија од 13 меча без пораз фудбалската репрзентација на САД загуби во Панама сити со 1:0

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *