Конте го одби Њукасл, клубот ќе купи играчи од Барселона и ПСЖ!

Долга е листата на желби, но две големи имиња се сметаат за сигурни засилувања уште во јануари.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *