Ќе се продаваат копачките со кои беше спречена радоста на Роналдо во Белград

Ќе има аукција за помош на шестмесечно бебе.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *