Коронавирусот ја декласира Шифрин и ѝ донесе два кристални глобуси на Брињоне

Последните три трки во Светскиот куп што требаше да се возат од утре до сабота во шведскиот Оре се откажани, па се знаат шампионките.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *