Кошаркарскиот куп ќе биде супер, изедначеноста е голема, никој не е сигурен победник

Викендов осум тима ќе се борат за трофејот, сезонава секој победуваше секого, можни се секакви изненадувања, штета што ќе нема публика.

Слични вести...