Кошмарно деби за Игуаин во Интер Мајами: Го изведе најлошиот пенал во кариера, па сакаше да се тепа (Видео)

Аргентинецот ќе сака што е можно побрзо да го заборави првиот меч во американската лига.

Слични вести...