Кошмарот на Хамбургер го претчувствувал еден нивен навивач, па одиграл неверојатен тикет

Клубот кој пред две години за првпат испадна од Бундеслигата, вчера пропушти златна шанса.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *