Балкански скандал во Германија: Костиќ му побегна на Фали Рамадани, бил советуван да штрајкува

Германските медиуми објавија дека имало скандалозна сугестија од менаџерот кој е роден во Македонија, по што дошло до разделба со српскиот репрезентативец.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *