Кристијано Роналдо е далеку пред Меси, но уште е зад Али Даеи

Португалецот е прв европски фудбалер со над 90 гола за националниот тим.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *