Кристијано ќе го брка рекордот на Дел Пјеро

Огромна е зависноста на Јуве од Роналдо во нокаут-фазата.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *