Крос се враќа во составот на Реал по 141 ден пауза, можен дуел со Николов

Германецот не сака да ја испушти приликата да заигра против средниот ред на Шериф, каде што е нашиот Бобан Николов.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *