Куман има ултиматум, Барди му спрема отказ на Холанѓанецот

Тренерот на Барселона остана и без двајца важни играчи, откако се повредија Алба и Педри, мора да ги добие следните три меча во Ла Лига, меѓу нив и дуелот со Леванте

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *