Куртоа е како „ѕид“, речиси невозможно е да му се даде гол (ВИДЕО)

Белгијанецот имаше нов одличен настап во дресот на кралскиот клуб

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *