Квоти на денот: Нема меч под два коефициент, тикетот во Sport Life е со одлична вкупна квота (Фото)

Во понудата на Sport Life со Квоти на денот има нови пет натпревари и сите имаат коефициент над два, па може да се состави одличен тикет со вкупна квота од 39.76.

Првиот предлог е да се одигра на победа на Галатасарај против Коњаспор во комбинација со голови и за типот 1&2-6 коефициентот е 2.20.

Мајнц и Херта треба да одиграат ефикасен меч и тука може да се типува дека ќе има најмалку еден гол во првото полувреме и барем три на целиот меч, а за играта 1+I&3+ квотата е точно 2.00.

Салернитана е во подобра форма од Лече и нема да загуби, а предлог во Квоти на денот е да се оидгра 1Х&1+ прво, со коефициент од 2.05.

Антверпен игра ефикасен фудбал и има одличен тим, па за мечот во Белгија против Сераинг добар тип би бил дека домашниот тим ќе даде од 1-3 гола во двете полувремиња.

За играта Т1 1-3I&1-3II коефициентот е 2.05.

Последен од петте предлози со Квоти на денот е да се одигра од 1-3 погодоци во двете полувремиња на дуелот во Англија меѓу Нотингам форест и Фулам.

За играта 1-3I&1-3II понудата на Sport Life со Квоти на денот е 2.05.

Сите пет натпревари може да се одиграат на ист тикет и да се комбинираат со сите останати игри од билтенот и дневниот додаток на Sport Life.

 

- Оглас -

Најнови вести