Квоти на денот во знак на младинското ЕП: Шпанија и Германија се фаворити за полуфинале (Фото)

Денеска се играат сите четвртфинални натпревари на континенталниот шампионат за играчи до 21 година.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *