Квоти на денот: Барселона ќе го победи ПСЖ, Ливерпул не губи од Лајпциг

Предлог-тип повторно се три натпревари во Квоти на денот, со вкупен коефициент од 12.88 во Sport Life.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *