Квотите на денот на Sport Life станаа препознатливи, повторно се добитни со убав коефициент (Фото)

Голот на Ашраф Хакими во последниот напад за победа на Пари Сен Жермен ги израдува сите што ја одиграа вчерашната комбинација во Квоти на денот на Sport Life.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *