Лани не играа плејоф, а сега Лејкерс и Мајами се во големото финале

Една година може да смени многу работи во НБА-лигата.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *