Лаурентис е во опасен филм – Подготвува тужби за играчите и бара начин како да го избрка Анчелоти

Познатиот филмски продуцент и сопственик на Наполи побарал од адвокатите да поднесат тужба против играчите за непочитување, а според „Газета дело спорт“, сака веднаш да го раскине договорот со тренерот.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *