Лавовите од Ѓорче Петров примија три, но дадоа еден многу надежен гол (видео)

Финалистот од македонскиот куп претрпе пораз од Алашкерт во првиот дуел од квалификациите за Лигата на Европа.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *