Легендата Кирил Лазаров на подготовки со Македонија за ракометната недела на ЕХФ

Нашиот најпознат ас е на списокот на ракометари што се повикани за пријателските дуели со Чиле.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *