Лесно се откажавме од топ-голгетер – Итра реакција на Јаховиќ за нов погодок (Видео)

Поради конфликт со селекторот Игор Ангеловски, шпицот на Малатија не игра за македонската репрезентација, а во Турција е меѓу најдобрите стрелци.

Слични вести...