Левандовски ита кон Златната топка, нема стоп за баварската машинерија

Полскиот напаѓач е во „мртва“ трка со Лео Меси за најпрестижното индивидуално признане во фудбалот

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *