Левандовски си билда голови за Златна копачка додека ривалите му се на пауза

Шпицот на Баерн е на врвот на листата најдобри стрелци во Европа со 29 гола, два повеќе од Чиро Имобиле, но порано тргна во битката за Златната копачка

Слични вести...