Леванте повторно го шокираше Атлетико, и го направи интересно шпанското првенство (Видео)

Ако во Ла Лига имаше повеќе екипи како Леванте, Атлетико немаше да биде лидер.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *