Леванте со бомба од 30 метри го расипа јубилејот на Мајорка (Видео)

Немаше македонско дерби, бидејќи Трајковски беше изоставен од составот на гостите.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *