Лигата на шампионите и Лигата на Европа добиваа уште еден член во друштвото на УЕФА

Познат е третиот европски клупски куп кој треба да започне од сезоната 2021/22.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *