Ливерпул ќе ги скроти опасните волци на Вулверхемптон

Лидерот во Премиер лигата е разигран и повторно по подолг период има шанси за титулата и нема да си дозволи кикс, вели нашиот експерт за натпреварите од англиското првенство.

Слични вести...