Ливерпул очекувал подобар резултат во Мадрид, за Гвардиола 2-1 е подобро од 1-1

Први реакции по вечерашните ефикасни пресметки во ЛШ.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *