Ливерпул победи и испиша историја, а голманот на Шефилд си обезбеди трансфер (Видео)

Црвените станаа втор клуб со 7.000 голови во англиската прва лига, голманот спречи катастрофа на Шефилд јунајтед.

Слични вести...