Логиката вели дека Баер Леверкузен ќе слави во Бремен

Официјални фудбалски мечеви се играат само во Германија и Туркменистан.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *