Лоши вести за Баерн, остана без важен играч во трката за титулата

Баварците се во „мртва трка“ со Борусија Дортмунд.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *