Лоши вести за Милан пред првиот меч во ЛШ по пауза од осум години

Росонерите гостуваат на „Енфилд роуд“ против Ливерпул.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *