Ах, тој еден гол – Лошото прво полувреме на баскиското дерби поништи одличен тикет од 5.000 евра со уплата од 20 денари

Фалеше само еден погодок во првиот дел на мечот меѓу Реал Сосиедад и Атлетик Билбао за фантастична добивка од 354.579 денари во бруто-износ.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *