Лудо ќе биде во Адана – Новиот турски прволигаш сака да ги спои Балотели и Луиз

Адана Демирспор има големи амбиции, Супер Марио е веќе ангажиран, а сега најавуваат уште еден фудбалски бум.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *