Лудост или….? Кинески тим од градот во кој се појави Коронавирусот, поканет да го гледа Ел Класико на „Сантијаго Бернабеу“

Екипата на Вухан Зал добила покана од челниците на Примера дивисион во знак за „поддршка за луѓето од Кина“

Слични вести...