Магичен снукер: Стивен Мегвајер со потег за историјата (Видео)

Синоќа се одигра еден од најнеизвесните мечеви на Британскиот шампионат.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *